14.8.2017

Tréninky

Kondiční trénink – kruháč

Kruhový trénink neboli kruháč je komplexní kondiční trénink o 10 až 15 stanovištích, ve kterém se propojuje vytrvalost, výbušnost, síla, obratnost, soustředěnost, stabilita a jiné. U tohoto typu tréninku se buduje fyzická kondice daleko rychleji, jelikož se jedná o vysokointenzivní trénink.

Kruháč je vhodný jak pro profesionální sportovce, tak i pro začátečníky, jelikož si intenzitu-frekvenci pohybu volí každý sám. Čím větší frekvence pohybu, tím větší počet opakování v daném intervalu a to znamená, že čím víc se maká, tím je trénink efektivnější. Aktivní sportovec udělá logicky více opakování, ale to neznamená, že je lepší než začátečník, jelikož oba jedou na své maximum.

Jak tedy trénink probíhá?

 • zahřátí, dynamický strečink
 • vysvětlení a ukázání cviků
 • samotný trénink (10-15 stanovišť, 3x opakování, interval je 30 až 45 sekund a doba přechodu na další stanoviště 10 až 15 sekund
 • závěrečné posilování (když ještě zbudou síly)
 • statický strečink

Délka celého tréninku je 60 minut.

Po

 • Večerní kruháč

  (18:00 - 19:00)

Út

St

Čt

 • Večerní kruháč

  (18:00 - 19:00)

Kickboxing – thaiboxing

Jedná se o nácviky a procvičování technik kickboxu a thaiboxu. Tento druh tréninku je výborný jak na fyzickou kondici, obratnost, stabilitu, výbušnost, tak i na zpevnění celého těla. Zároveň se zde buduje fyzická i psychická odolnost, vyrovnanost a v neposlední řadě je to funkce obranná.

Platí tady jak u kruháče, čím víc se maká, tím efektivnější trénink je 🙂
Tyto tréninky jsou zatím pouze individuální, tudíž není žádná společná hodina jak u Kruháče. Je tedy možnost osobního tréninku jak pro jednotlivce, tak i skupinky.

Dětský trénink

Na dětském tréninku se učí a procvičují techniky kickboxu a thaiboxu, koordinační, posilovací a jiné cviky. Samozřejmě je vše přizpůsobené jejich potřebám a možnostem.

Po

Út

St

Čt

Osobní trénink

Na osobním tréninku je možno výběru z různých typů tréninku. Od kruháče, kickboxu, thaiboxu, kondice až po posilování a jiné. Vše je přizpůsobeno dle požadavku klienta. 🙂 Osobního tréninku je možné využívat od pondělí až do soboty od 6:00 do 21:00.